آیین بزرگداشت شهدای خدمت در سپاه استان سمنان برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت به میزبانی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و با حضور آیت الله میرباقری نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری،حجت الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه در استان، مهندس هاشمی استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و همچنین اقشار مختلف مردم در حسینیه شهدای گمنام ستاد سپاه استان سمنان برگزار شد.

آیین بزرگداشت شهدای خدمت در سپاه استان سمنان برگزار شد

به گزارش علوم پزشکی بالینی استان سمنان ،معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان با اشاره به اقدامات دلیرمردان ایران اسلامی در واقعه آزاد سازی خرمشهر گفت: ولایتمداری، ایمان و اخلاص در عمل رمز پیروزی ملت ایران در عملیات الی بیت المقدس بود.

سرهنگ علی خالقیان در مراسم گرامی‌داشت شهدای خدمت در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان ضمن عرض تسلیت شهادت جانسوز رئیس جمهور و همراهان ایشان و شهادت رزمندگان استان در واقعه سوم خرداد اظهار داشت:در فتح خرمشهر مردم ایران ثابت کردند که با دفع فتنه بنی صدر خائن و بعد از گذشت چند ماه وقتی قرارگاه مشترک سپاه و ارتش با مردمی شدن جنگ به وجود آمد با این نگاه که جنگ مردمی شد با استعانت از ولایت فقیه و پیوند بین امام و امت با ایمان به خدا و اخلاص در عمل ۷۰ شهر و روستای دیگر آزاد شد.

وی افزود: پیروزی در عملیات فتح المبین و عملیات الی بیت المقدس نقطه عطفی در جنگ تحمیلی برای ایران بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان با بیان اینکه ولایت پذیری و اطاعت از فرمان او مهم ترین رمز پیروزی ملت ایرن در عملیات های مذکور بود، تصریح کرد: رئیس جمهور محبوب با همین خصلت قلوب مردم ایران و اکثر مردم در جهان اسلام را فتح کرد و بدرقه هشت شهید خدمت با حضور انبوهی از مردم ماتم زده برگزار شد.

وی تاکید کرد: مردم ایران در هشتم تیر ماه به جهان نشان خواهد داد که با اطاعت از فرمان رهبر معظم انقلاب باری دیگر در انتخابات سرنوشت ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری شرکت می‌کنند و پیام وحدت و یکپارچگی را به گوش جهانیان می رسانند

دیدگاهی بنویسید