اولین واکنش پاکستان به سانحه هوایی برای رئیس جمهور

رییس‌جمهور پاکستان «نگرانی عمیق» خود درباره بروز سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور ایران را ابراز کرده و برای او آرزوی سلامتی کرد.

اولین واکنش پاکستان به سانحه هوایی برای رئیس جمهور

به گزارش خبرآنلاین دفتر ریاست‌جمهوری پاکستان در پیامی در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به گزارش‌ها درباره بروز سانحه برای بالگرد حامل «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوری اسلامی ایران گفت: عمیقا از شنیدن اخبار سانحه بالگرد حامل «سید ابراهیم رئیسی» رییس‌جمهور و «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه ایران و بقیه نگران هستیم.

به نقل از ایسنا ریاست‌جمهوری پاکستان در ادامه اعلام کرد که رییس‌جمهور این کشور برای همتای ایرانی خود آرزوی سلامتی دارد تا بتواند به خدمتگذاری به ملت ایران ادامه دهد.

واکنش ریاست‌جمهوری پاکستان در پی این مطرح می‌شود که بالگرد حامل رئیس‌جمهور که برای افتتاح «سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، در مسیر بازگشت در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.

رئیس‌جمهور، آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده‌اند.

311311

دیدگاهی بنویسید