بصیرت ملت امام حسینی ایران اسلامی توطئه دشمنان را ناکام خواهد گذاشت

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: بصیرت ملت امام حسینی ایران اسلامی همیشه با درک درست در شرایط زمانی مختلف، توطئه دشمنان را ناکام خواهد گذاشت.

بصیرت ملت امام حسینی ایران اسلامی توطئه دشمنان را ناکام خواهد گذاشت

به گزارش علوم پزشکی بالینی از بندرلنگه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه امروز در مراسم گرامیداشت شهدای شاهچراغ در هیات فاطمیون بندرلنگه،اظهار داشت: پشت پرده همه جنایات داعش از جمله حادثه تروریستی شیراز رژیم صهیونیستی و آمریکاست. وی داعش را دست پرورده آمریکایی ها برای ضربه زدن به اسلام واقعی و ناامن ساختن منطقه جنوب شرق آسیا عنوان کرد و بیان داشت: آنان نمی خواهند منطقه ما روی آرامش و ثبات به خود ببیند و به همین خاطر به هر روشی بدنبال تفرقه انداختن میان کشورها هستند.

  امام جمعه بندرلنگه با بیان این که دشمن اهداف مختلفی از جمله کم رنگ کردن دستاوردهای اخیر جمهوری اسلامی را در سر دارد تا بتواند بر انتخابات پیش رو تأثیرگذاری کند، خاطرنشان ساخت: ایجاد زمینه اغتشاش در سالگرد اغتشاشات سال قبل و تفرقه انگیزی بین مذاهب و قومیت ها از جمله برنامه های آنان برای هفته ها و ماههای پیش رو است. حجت الاسلام اسماعیل نیا تاکید کرد: بصیرت ملت امام حسینی ایران اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه آنها را ناکام خواهد گذاشت. پایان پیام/

دیدگاهی بنویسید