«درخشان‌فر» شهیدی که دانش‌آموزان را افیون اعتیاد آگاه می‌کرد

خبرنگار و مسئول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به آخرین دیدار خود با شهید درخشان‌فر وخصوصیات آن شهید اشاره می‌کند.

«درخشان‌فر» شهیدی که دانش‌آموزان را افیون اعتیاد آگاه می‌کرد

به گزارش علوم پزشکی بالینی از یاسوج خبر ناگوار شهادت 2 تن از فرزندان رشید استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با سوداگران مرگ، مردم این استان را ماتم‌زده و غمگین کرد. اما مردمان استان در طول تاریخ همواره به این مهم اعتقاد داشته‌‌اند که شهادت هنر مردان خداست. در پی شهادت دو تن از ماموران انتظامی استان کهکیلویه و بویراحمد در مقابله با سوداگران مرگ، سید ولی موسوی خبرنگار و مسئول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به آخرین دیدار خود با شهید درخشان‌فر اشاره کرد و گفت: به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر کارگاه آموزشی کنترل و کاهش آسیب‌ های اجتماعی  در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با حضور  ستوان یکم سیروس درخشان فر برگزار شد.

وی می‌گوید: در این جلسه قریب به یک ساعت مطالب مهمی را  جهت آگاهی بخشی به همکاران ارائه کرد که مورد محتوای غنی مطالب  مورد تحسین همکاران قرار گرفت که با توجه به کمبود وقت ایشان فایل آماده شده در اداره روابط عمومی در اختیار ما قرار داد.   موسوی به خصوصیات اخلاقی شهید اشاره کرد و گفت: انسانی مزین به همه فضایل اخلاقی و سجایای زیبای انسانی بود و تسلط ایشان در آرایه مطالب به حدی بالا بود که ساعتها ادامه پیدا می کرد خسته کننده نبود.

این مسئول افزود: چنین جوانان مستعد خلاق و توانمند مایه امید ایران اسلامی هستند و قطعا خلا  ایشان در مجموعه  نیروی  انتظامی خسرانی بزرگ خواهد بود وی گفت: آن شهید والامقام علاوه بر این اینکه شهید راه امنیت  است شهید راه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نیز هست که  با برگزاری کارگاههای آموزشی در زمینه مسائل آسیب‌های اجتماعی و  تاثیرات مخرب مواد مخدر  نقش مهمی ایفا کرده است. پایان پیام/

دیدگاهی بنویسید