رئیسی درگذشت مادر شهیدان سجادی را تسلیت

رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام سید علی‌اکبر و سیدحسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی را تسلیت گفت.

رئیسی درگذشت مادر شهیدان سجادی را تسلیت

به گزارش گروه سیاسی علوم پزشکی بالینی، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم رقیه سلطان ستوده مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر سید علی‌اکبر و سید حسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی تصریح کرد: این بانوی مؤمنه و اسوه مقاومت و صبوری که فداکاری و ایثار را با شیرینی عشق به ائمه اطهار (ع) در جان فرزندان خود پرورانده بود، الگوی درخشانی برای همه مادران شجاع و آزاده این مرز و بوم است.

متن پیام رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت حاجیه خانم رقیه سلطان ستوده مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر سید علی‌اکبر و سید حسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی، موجب تألم خاطر شد.

این بانوی مؤمنه و اسوه مقاومت و صبوری که فداکاری و ایثار را با شیرینی عشق به ائمه اطهار (ع) در جان فرزندان خود پرورانده بود، الگوی درخشانی برای همه مادران شجاع و آزاده این مرز و بوم است.

این‌جانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان مرکزی و به ویژه خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد رحمان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

پایان پیام/

دیدگاهی بنویسید