ساماندهی 3000 نخبه در مجمع بسیجیان استان سمنان

دبیر مجمع بسیجیان استان سمنان از ساماندهی سه هزار نفر از نخبگان این استان در قالب مجمع بسیجیان و هیأت‌های اندیشه‌ورز خبر داد.

ساماندهی 3000 نخبه در مجمع بسیجیان استان سمنان

به گزارش علوم پزشکی بالینی از سمنان.، محمد امامی، دبیر مجمع بسیجیان استان سمنان پیش از ظهر امروز در اجلاس عمومی مجمع بسیجیان استان سمنان که در سالن هلال احمر سمنان برگزار شد، اظهار کرد: مجمع بسیج بعد از وقفه‌ای چندساله از اسفند 1400 در استان سمنان آغاز به کار کرد و مجامع بسیج در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار شد. وی با اشاره به ساماندهی یک‌هزار نفر از نخبگان در قالب مجمع بسیجیان استان سمنان در سال 1401 گفت: 20 طرح در مجمع بسیجیان شهرستان‌های مختلف استان سمنان و چهار طرح نیز در اجلاس عمومی مجمع سالانه بسیجیان این استان ارائه شد که پیگیری‌ها برای اجرای این طرح‌ها با جدیت در دستور کار قرار دارد.

دبیر مجمع بسیجیان استان سمنان با اشاره به اینکه امسال نیز مجامع بسیج در هشت شهرستان این استان برگزار شد، گفت: 23 طرح در مجامع شهرستان‌ها ارائه شده است و امروز نیز در اجلاس عمومی مجمع بسیجیان استان سمنان 6 طرح با موضوعات مختلف ارائه می‌شود. امامی خاطرنشان کرد: سه هزار نفر از نخبگان استان سمنان در قالب هیأت‌های اندیشه‌ورز و مجامع بسیج این استان ساماندهی شده و در حال فعالیت هستند. وی افزود: تأکید ما بر تخصصی بودن اقشار بسیج بوده و مأموریت ما نیز استفاده از همه ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی است. پایان پیام/2568/س/

دیدگاهی بنویسید