کری سنگین هاشمی‌نسب: هنوز برای جشن قهرمانی زود است!

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: شاید به زور من را محروم کنند، ولی نمی‌توانند تعیین تکلیف کنند کجا بنشینم.

کری سنگین هاشمی‌نسب: هنوز برای جشن قهرمانی زود است!

به گزارش علوم پزشکی بالینی؛ مهدی هاشمی‌نسب پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال برابر نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر گفت: من محروم بودم و یک بازی دیگری را نگاه می‌کردم! چون اقتدار کمیته انضباطی و اخلاق به من دستور داده بود که حق ورود به زمین، گرم کردن و رفتن به سکو را ندارم. چند جلسه اضطراری گذاشتند و به نظرشان احترام گذاشتم، ولی یک سؤال از کمیته‌های انضباطی و اخلاق دارم؛ این دو عزیزی که از سازمان لیگ و کمیته داوران برکنار شدند، دلیل کنار گذاشتن‌شان چه چیزی بوده است؟ اینقدر که برای من شفاف‌سازی کردند برای این دو نفر هم شفاف‌سازی کنند که اخراج شدند یا چیز دیگری بوده است.

وی افزود: بازی دیگری را در تهران دنبال می‌کردم که واقعاً نمی‌دانم چه چیزی بگویم. اگر فکر می‌کنند قبل از دو هفته پایانی لیگ قهرمان شده‌اند، تبریک می‌گویم، مخصوصاً در آسیا که استقلال دو بار قهرمان شده است. فکر کنم هنوز برای جشن قهرمانی زود باشد!

مربی تیم فوتبال استقلال راجع به شانس قهرمانی آبی‌پوشان تصریح کرد: من صد درصد امیدوارم، چون به بنده‌ها امید نمی‌بندم و با آن بالایی می‌بندم و تا روز آخر نیز اعتقاد دارم او همیشه عزت می‌دهد. این موضوع را لمس کرده‌ام و اگر هم قهرمان نشدیم می‌دانیم خدا چیز بهتری برای‌مان در نظر گرفته است.

هاشمی‌نسب در واکنش به این سؤال که اگر استقلال به قهرمانی رسید این شهامت را دارند که بابت صحبت‌های‌شان عذرخواهی کنند، گفت: خیلی‌ها تلاش می‌کنند ما قهرمان نشویم. شاید با بنده‌ها بتوانند ببندند، ولی با آن بالایی نه. این چیزها در خلوت من است. اتفاقاتی برای من افتاده است که به خیلی چیزها باور دارم. برای چه دلیلی باید عذرخواهی کنم؟ می‌بینید که تلاش خودشان را می‌کنند. محرومیت هاشمی‌نسب چقدر مهم است که جلسه شبانه و به قول رفعتی اضطراری می‌گذارند که حق ورود به زمین را ندارم.

وی یادآور شد: من یک بار محروم بودم و تیم را گرم کردم، ما چند قانون در فوتبال داریم؟ به من می‌گویند باید در قسمت شیشه‌ای آکواریوم بنشینید، مگر ماهی هستم که داخل آکواریوم بنشینم؟! شما نمی‌توانید برای من تعیین تکلیف کنید. شما با زورتان می‌توانید محروم کنید، ولی نمی‌توانید تعیین تکلیف کنید که در آکواریوم بنشینم! من در جایگاه هشت استقلالی‌ها در بین تماشاگران می‌نشینم! شما با بنده‌ها ببندید من با آن بالایی می‌بندم.

258 258

دیدگاهی بنویسید